Medinių (kubiliaus) indų gamyba – tai senovinis amatas, kuris yra žinomas visame pasaulyje. Medinių indų ištakos siekia labai senus laikus, tačiau tuomet šios technikos naudojimas buvo ribotas. Laikui bėgant, medinių indų gamyba ėmė vystytis, atsirasdavo vis daugiau jų rūšių. Mūsų protėviai naudodavosi visų pagrindinių rūšių mediniais indais, kurie vėlesniais amžiais plačiai paplito.

Mūsų gyvenime yra tokių daiktų, kuriuos kaip ir galima pakeisti kitais, bet nesinori. Ką mes gausim iš tokio pakeitimo? Iš esmės nepasieksime nei norimo rezultato, nei teigiamo efekto, nei pasitenkinimo. Paprasčiausias pavyzdys – kubilėlis, nepakeičiamas namų apyvokos įrankis, su kuriuo negali susilyginti net paskutinės technikos naujybės. Kubilėlyje galima ir pomidorus, agurkus, kopūstus raugti, ir pirtelėje juo pasinaudoti. O ką pasakyti apie ąžuolinių statinių naudojimą? Jose galima laikyti bet kokius gėrimus, kurie, statinių savybių dėka, įgauna kilnų aromatą ir ypatingą prieskonį.

Statinės gaminamos beveik visame pasaulyje – ir tai daug darbo reikalaujantis procesas. Kiekviena statinė yra unikali. Todėl kubiliaus amatą tam tikru atžvilgiu galima prilyginti meno kūriniui!

Kubiliaus amato paslaptys perduodamos specialistų iš karto į kartą. Šie dirbiniai visada turėdavo paklausą. Juos aktyviai perka kavinės ir restoranai, pirtys ir saunos, taip pat vyndariai ir visi natūralių gamtinių gaminių mėgėjai. Mūsų kompanija išsaugojo šias tradicijas ir atgaivino jas gamyboje.

Distillers.lt – tai viena iš nedaugelio specializuotų medinius dirbinius gaminančių ir jais prekiaujančių kompanijų, kurios prekės yra itin kokybiškos. Senovinių tradicijų ir šiuolaikinių technologijų sujungimas leidžia mums gaminti aukštos kokybės produkciją. Apie tai liudija daugybė mūsų klientų! Per daugelį metų mūsų darbas ar produkcija nesulaukė nepasitenkinimo ir kritikos. Tai kur gi slypi paslaptis? Tikriausiai čia! Mes siūlome:

Gausus asortimentas. Siūlome platų medinių gaminių pasirinkimą. Kubilėliai rauginimui, ąžuolo ir vaismedžių statinės vynui ir konjakui, ąsočiai alui, kubilėliai medui, pirties aksesuarai, baldai iš statinių. Ir visą tai pagal kliento pageidavimą mes galime pagaminti įvairių dydžių – nuo minimalaus iki maksimalaus!

Mūsų darbo patirtis. Mes gerbiame tradicijas. Per daugelį metų mes kruopščiai susipažinome su kubiliaus amato metodais, išskiriame svarbiausius momentus ir sujungiame turimas žinias su naujomis technologijomis. Sukaupti gabumai mums leidžia pradžiuginti pirkėjus natūraliais ir kokybiškais mediniais dirbiniais, pagamintais iš ekologiškų medžių rūšių.

Puikiausia kokybė. Kadangi mes vienu metu esame ir gamintojai, ir nuosavos produkcijos pardavėjai, todėl galime prisiimti atsakomybę už kiekvieną dirbinį. Mes rūpinamės savo reputacija, todėl mūsų pagrindinis tikslas – gaminti tik aukštos kokybės medinius dirbinius.

Automatizuota gamyba – jos dėka mes galime produkciją gaminti dideliais kiekiais ir per trumpiausią laiką!

Sauga. Mūsų produkcija gaminama iš ekologiškų medžių rūšių. Turime sertifikatus, patvirtinančius, kad mūsų produkcija yra saugi žmogaus sveikatai.

Mes gaminame ir prekiaujame:

• kubilais ir statinėmis rauginimui;

• gėlių vazonais;

• kubilų stiliaus baldais;

• puskubiliais;

• samčiais saunoms ir pirtims;

• kubilėliais medui;

• statinėmis vynui, viskiui, konjakui, brendžiui ir kitiems gėrimams.

Jums iškilo klausimas, kur nupirkti senąją statinę? Mūsų kompanija žino atsakymą!

Mes ne tik gaminame ir prekiaujame naujomis statinėmis, bet ir realizuojame naudotas vyno, portveino, viskio ir konjako statines. Mes galime pasiūlyti pardavimui senąsias statines, kurių apimtis iki 225 litrų. Jas galima naudoti alkoholinių gėrimų saugojimui ir išlaikymui, rauginimui ar tiesiog Jūsų patalpų dekoravimui.